Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

10 lat BLW !!!

23 listopada 2019 @ 11:00 - 14:00

Darmowy

Trudno uwierzyć, że to już 10 lat BLW! Tyle już czasu nasze dzieci nie są zmuszane do jedzenia papek, a rodzice wychowują małych smakoszy.

Z tej okazji zapraszamy Was do wspólnego, otwartego świętowania!

Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja pod linkiem: https://evenea.pl/event/10latblw/?fbclid=IwAR0DZGbX90xp4fr7y8H-x3tKAo6uBRnL6PHlltSBE-_Si72OT9XNtIRs9y8

23 listopada 2019 roku zapraszamy Was na jedyne w Polsce, wyjątkowe spotkanie jubileuszowe, na którym dr Gill Rapley oraz Tracey Murkett, przedstawią nowe badania, kluczowe kwestie i swoje doświadczenia z pierwszej linii frontu globalnego fenomenu BLW.

A my oddamy w Wasze ręce nowe, ulepszone i poszerzone wydanie kluczowej książki o baby-led weaning, książki, od której „wszystko się zaczęło” – Bobas lubi wybór.

Polskie realia i rodzimą historię ewolucji BLW przybliżą nam Joanna Anger i Anna Piszczek, czyli autorki Alaantkowe BLW. Opowiedzą mi.in. o tym jak ewoluowały przekonania rodziców o różnych aspektach BLW o modzie, mitach i internetowych filozofiach.

Nie ma lepszej okazji do wspólnego przeanalizowania, jak zmieniło się podejście do żywienia dzieci dzięki tej metodzie, odświeżenia, przypomnienia i zaktualizowania wiedzy oraz rozwiania wszelkich mitów wokół BLW.

Spotkajmy się w inspirującej przestrzeni, która pozwoli połączyć doświadczenia rodziców, wiedzę ekspertów oraz praktykę w wychowaniu zdrowych i szczęśliwych dzieci.

Tematy spotkania:

Joanna Anger, Anna Piszczek, czyli Alaantkowe BLW.
Rozwój BLW w Polsce – moda, mity i internetowe filozofie.

5 lat prowadzenia bloga edukacyjnego, napisanie 3 bestsellerowych książek kucharskich i przeprowadzenie tysiąca rozmów z rodzicami, pozwoliły nam zebrać ciekawy materiał do analizy rozwoju metody BLW w Polsce. Jakie były jej początki? Jak ewoluowały mity, przekonania rodziców o różnych aspektach metody, dlaczego kojarzy się ona głownie z jedzeniem w kawałkach, co tak naprawdę robimy, by zmieniać świadomość rodziców i z jakim efektem – o tym opowiemy podczas Konferencji.

Gill Rapley, Tracey Murkett
10 lat BLW. Nowe badania, kluczowe kwestie i nasze doświadczenia z pierwszej linii frontu globalnego fenomenu BLW

Baby-led weaning to naturalna metoda wprowadzania pokarmów do diety dziecka. Dziś jest często pierwszym wyborem dla wielu rodziców, coraz chętniej wspieranym przez ekspertów, ale jeszcze 10 lat temu była w zupełnym odwrocie. Przez ten czas dr Gill Rapley i pisarka Tracey Murkett, a także liczne oddolne ruchy rodzicielskie przekonały do BLW setki tysięcy rodziców. Zmieniły się również wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia. Po drodze nie brakowało kontrowersji i nowych odkryć. W jakim punkcie jesteśmy dzisiaj?

Uroczyste zakończenie spotkania, tort

Szczegóły

Data:
23 listopada 2019
Czas:
11:00 - 14:00
Koszt:
Darmowy
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/548125669274828/