oferta – dietetyka Małgorzata Jackowska

Kochani, w tym roku już w moim kalendarzu nie mam wolnych terminów na kolejne konsultacje! Również online i mailowe. Po świętach zaczynam urlop i do końca roku będę poza zasięgiem mailowym i telefonicznym. 
Terminy konsultacji w styczniu znajdziecie W MOIM KALENDARZU 
Specjalizuję się w tematyce:
  • żywienia niemowląt i małych dzieci,
  • karmienia piersią i mlekiem mamy,
  • rozszerzania diety i BLW (Baby-led weaning, bobas lubi wybór)
  • żywienia mam karmiących piersią i w ciąży,

zapisy i informacje dodatkowe:

email: diety.jackowska@gmail.com
tel: 733 211 722 (jeśli nie odbieram proszę o sms, oddzwonię!)

Możemy umówić się na konsultację indywidualną w gabinecie lub online.
Terminy konsultacji w gabinecie znajdziesz w moim KALENDARZU, terminy konsultacji online ustalam indywidualnie w zależności od aktualnych możliwości czasowych.
Więcej informacji i ceny konsultacjach niżej.

CENNIK

konsultacja w gabinecie (50-60 min)
170zł (Ochota i Ursynów) 180zł (Śródmieście)

W trakcie spotkania prowadzę wywiad żywieniowy i zdrowotny, określamy oczekiwania i potrzeby, omawiamy wszystkie aspekty związane z odżywianiem, które są dla Ciebie ważne. Po spotkaniu mailowo przesyłam podsumowanie, odpowiedzi na postawione pytania (jeśli nie odpowiedzieliśmy na nie w czasie konsultacji) i wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Podsumowanie jest przesyłane w ciągu tygodnia od spotkania i uiszczenia opłaty. Przez ten czas i kolejny tydzień po przesłaniu podsumowania jestem do dyspozycji mailowej w razie dodatkowych pytań związanych z konsultacją.

Centrum Medycyny Zapobiegawczej i Rehabilitacji ul. Nugat 3 (Ursynów) – zapisy: diety.jackowska@gmail.com
FemiClinic Warszawa, ul. Elizy Orzeszkowej 14 (Ochota) – zapisy i terminy TUTAJ
Bliskie Miejsce Warszawa ul. Klonowa 12 (Śródmieście) – zapisy TUTAJ

 

konsultacja online (pytania i odpowiedzi) – 90zł

W ramach konsultacji online możesz przesłać mi mailowo pytania dotyczące żywienia Twojego lub dziecka, w ciągu 10 dni od opłaty za konsultację jestem do Twojej dyspozycji mailowej a w razie potrzeby również telefonicznej w ustalonym terminie. W ten sposób możemy omówić np sposób odżywiania, odpowiedzieć na pytania na które szukacie odpowiedzi.
PRZED opłaceniem konsultacji online proszę o kontakt mailowy, żebyśmy mogli ustalić termin rozpoczęcia konsultacji (zwykle jest to poniedziałek, ale ze względu na zmienną liczbę trwających konsultacji proszę o kontakt przed rozpoczęciem konsultacji i wpłatą pieniędzy).

UWAGA! W niektórych sytuacjach konsultacja online nie jest wystarczająca, sugeruję wtedy spotkanie na żywo lub dodatkowe konsultacje z lekarzem lub innym specjalistą (np doradcą laktacyjnym, logopedą itd). Nie wszystkie kwestie żywieniowe można rozwiązać za pośrednictwem konsultacji telefonicznej czy mailowej więc zastrzegam sobie prawo do nie podjęcia się opieki online. 

konsultacja online – skype lub telefonicznie 160 zł

Możliwa jest też konsultacja online lub telefoniczna podobna do tej w gabinecie. Jeżeli mieszkasz poza Warszawą, potrzebujesz konsultacji online ale szukasz pomocy w zakresie szerszym niż wymiana maili z pytaniami i odpowiedziami.

Podobnie jak w gabinecie w trakcie spotkania prowadzę wywiad żywieniowy, określamy oczekiwania
i potrzeby, omawiamy wszystkie aspekty związane z odżywianiem, które są dla Ciebie ważne. Po spotkaniu mailowo przesyłam podsumowanie, odpowiedzi na postawione pytania (jeśli nie odpowiedzieliśmy na nie w czasie konsultacji) i wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Podsumowanie jest przesyłane w ciągu tygodnia od spotkania i uiszczenia opłaty. Przez ten czas i kolejny tydzień po przesłaniu podsumowania jestem do dyspozycji mailowej w razie dodatkowych pytań związanych z konsultacją.

UWAGA! W niektórych sytuacjach konsultacja online nie jest wystarczająca, sugeruję wtedy spotkanie na żywo, dodatkowe konsultacje z lekarzem lub innym specjalistą (np doradcą laktacyjnym, logopedą itd). lub kontakt z dietetykiem w miejscu zamieszkania. Nie wszystkie kwestie żywieniowe można rozwiązać za pośrednictwem konsultacji telefonicznej czy mailowej więc zastrzegam sobie prawo do nie podjęcia się przygotowania planu i opieki online. 

jadłospis na 7 dni – 70 zł

Jeżeli oprócz plan żywieniowego potrzebujesz dokładnego jadłospisu z przepisami na proponowane posiłki. Jadłospisy przygotowuję jako uzupełnienie konsultacji, nie przygotowuję jadłospisów jako indywidualnej usługi.

INFORMACJA O PŁATNOŚCI

Konsultacje w gabinecie na Ursynowie i Ochocie można opłacić na miejscu w recepcji (kartą płatniczą lub gotówką).

Konsultacje w gabinecie na Śródmieściu i konsultacje online należy opłacić przelewem przed konsultacją (szczegółowe informacje w trakcie umawiania konsultacji).

dane do przelewu:

Małgorzata Jackowska
ING Bank Śląski
09 1050 1041 1000 0092 1988 4922

zdrowa dieta dla mamy i dziecka