oferta – dietetyka Małgorzata Jackowska

Uprzejmie informuję że do 2 lipca jestem na urlopie. Na wszystkie maile i telefony odpowiem po powrocie! 
Specjalizuję się w tematyce:
  • żywienia niemowląt i małych dzieci,
  • karmienia piersią i mlekiem mamy,
  • rozszerzania diety i BLW (Baby-led weaning, bobas lubi wybór)
  • żywienia mam karmiących piersią i w ciąży,

zapisy i informacje dodatkowe:

email: diety.jackowska@gmail.com
tel: 503 173 643 (jeśli nie odbieram proszę o sms, oddzwonię!)

Możemy umówić się na konsultację indywidualną w gabinecie lub online.
Terminy konsultacji w gabinecie znajdziesz w moim KALENDARZU, terminy konsultacji online ustalam indywidualnie w zależności od aktualnych możliwości czasowych.
Więcej informacji i ceny konsultacjach niżej.

CENNIK

konsultacja w gabinecie – 160zł (60 minut – Wola i Ursynów) 170zł (60 minut – Ochota)

W trakcie spotkania prowadzę wywiad żywieniowy, określamy oczekiwania i potrzeby, omawiamy wszystkie aspekty związane z odżywianiem, które są dla Ciebie ważne. Po spotkaniu mailowo przesyłam podsumowanie, odpowiedzi na postawione pytania (jeśli nie odpowiedzieliśmy na nie w czasie konsultacji) i wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Podsumowanie jest przesyłane w ciągu tygodnia od spotkania i uiszczenia opłaty. Przez ten czas i kolejny tydzień po przesłaniu podsumowania jestem do dyspozycji mailowej w razie dodatkowych pytań związanych z konsultacją.

Gabinet Dietetico  Warszawa, ul.Wolska 82 lok 100 –  wybrane ŚRODY w godzinach 9:30- 15:30
Centrum Medycyny Zapobiegawczej i Rehabilitacji Warszawa, ul. Nugat 3 (Ursynów) – PONIEDZIAŁKI
FemiClinic Warszawa, ul. Elizy Orzeszkowej 14 (Ochota) – zapisy i terminy TUTAJ

konsultacja online (pytania i odpowiedzi) – 90zł

W ramach konsultacji online możesz przesłać mi mailowo pytania dotyczące żywienia Twojego lub dziecka, w ciągu 10 dni od opłaty za konsultację jestem do Twojej dyspozycji mailowej a w razie potrzeby również telefonicznej w ustalonym terminie. W ten sposób możemy omówić np sposób odżywiania, odpowiedzieć na pytania na które szukacie odpowiedzi.
PRZED opłaceniem konsultacji online proszę o kontakt mailowy, żebyśmy mogli ustalić termin rozpoczęcia konsultacji (zwykle jest to poniedziałek, ale ze względu na zmienną liczbę trwających konsultacji proszę o kontakt przed rozpoczęciem konsultacji i wpłatą pieniędzy).

UWAGA! W niektórych sytuacjach konsultacja online nie jest wystarczająca, sugeruję wtedy spotkanie na żywo lub dodatkowe konsultacje z lekarzem lub innym specjalistą (np doradcą laktacyjnym, logopedą itd). Nie wszystkie kwestie żywieniowe można rozwiązać za pośrednictwem konsultacji telefonicznej czy mailowej więc zastrzegam sobie prawo do nie podjęcia się opieki online. 

 konsultacja online – skype lub telefonicznie 160 zł

Możliwa jest też konsultacja online lub telefoniczna podobna do tej w gabinecie. Jeżeli mieszkasz poza Warszawą, potrzebujesz konsultacji online ale szukasz pomocy w zakresie szerszym niż wymiana maili z pytaniami i odpowiedziami.

Podobnie jak w gabinecie w trakcie spotkania prowadzę wywiad żywieniowy, określamy oczekiwania
i potrzeby, omawiamy wszystkie aspekty związane z odżywianiem, które są dla Ciebie ważne. Po spotkaniu mailowo przesyłam podsumowanie, odpowiedzi na postawione pytania (jeśli nie odpowiedzieliśmy na nie w czasie konsultacji) i wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Podsumowanie jest przesyłane w ciągu tygodnia od spotkania i uiszczenia opłaty. Przez ten czas i kolejny tydzień po przesłaniu podsumowania jestem do dyspozycji mailowej w razie dodatkowych pytań związanych z konsultacją.

UWAGA! W niektórych sytuacjach konsultacja online nie jest wystarczająca, sugeruję wtedy spotkanie na żywo, dodatkowe konsultacje z lekarzem lub innym specjalistą (np doradcą laktacyjnym, logopedą itd). lub kontakt z dietetykiem w miejscu zamieszkania. Nie wszystkie kwestie żywieniowe można rozwiązać za pośrednictwem konsultacji telefonicznej czy mailowej więc zastrzegam sobie prawo do nie podjęcia się przygotowania planu i opieki online. 

jadłospis na 7 dni – 70 zł

Jeżeli oprócz plan żywieniowego potrzebujesz dokładnego jadłospisu z przepisami na proponowane posiłki.

INFORMACJA O PŁATNOŚCI

Konsultacje w gabinecie na Ursynowie i Ochocie można opłacić na miejscu w recepcji (kartą płatniczą lub gotówką).

Konsultacje w gabinecie na Woli i konsultacje online należy opłacić przelewem, najpóźniej w dniu konsultacji (szczegółowe informacje w trakcie umawiania konsultacji).

dane do przelewu:

Małgorzata Jackowska
ING Bank Śląski
09 1050 1041 1000 0092 1988 4922

zdrowa dieta dla mamy i dziecka