fbpx

No cześć!

Cieszę się, że trafiłaś do mojego kawałka onlajnu! Pozwól, że pokażę Ci jak podejść do żywienia Twojego dziecka ze spokojem i wiarą w jego dobre chęci.

Jestem dietetyczką i mamą dwóch chłopców, doktorantką i absolwentką SGGW w Warszawie, jestem uzależniona od kawy i grzebania w przydomowym ogródku. 

Przeprowadziłam setki warsztatów dla rodziców i konsultacji indywidualnych oraz dziesiątki wykładów i szkoleń dla specjalistów. Specjalizuję się w tematyce żywienia niemowląt, małych dzieci i mam w ciąży i karmiących piersią. Kocham te tematy całym sercem i jestem przekonana, że większość żywieniowych problemów zaczyna się właśnie w dzieciństwie (“zjedz jeszcze łyżeczkę, to dostaniesz deser”, “zjedz chociaż mięsko, zostaw surówkę”, “czemu nie jesz?”, “czemu tyle jesz?”, “Co Ty zjadłaś, że dziecko Ci tak płacze!?”)! 

A na dodatek wiem bardzo dobrze, że temat żywienia mam i dzieci jest naszpikowany mitami, zabobonami i strachami. Pokażę Ci, co jest naprawdę ważne, a co możesz wrzucić do wora “niechciane rady i inne bulshity”. I powiem Ci jak to zrobić ;)
Małgorzata Jackowska

Mój cel, to tworzenie takich treści, które dają Ci:

Ksiażka

Pewność

Opieram się na wiedzy naukowej i praktyce pracy z rodzicami niemowląt i małych dzieci

Spokój

Bo rodzicielstwo i tak jest dużym wyzwaniem!

Praktyczne wskazówki

Bo co z tego, że powiem Ci ile gramów zupy ma zjeść Twoje dziecko jeśli ono będzie chciało zjeść więcej, mniej albo wcale?

Przystępną formę

Napisane w zrozumiały sposób i dostępne online!

Jak mogę Ci pomóc?

Pomogę Ci zdobyć i uporządkować potrzebne informacje o żywieniu, tak żeby dbanie o dietę całej rodziny było frajdą, a nie źródłem stresu. Jak możesz z tych informacji korzystać? Zobacz niżej!

Gdzie jeszcze znajdziesz moje treści?

Blog to moja baza i miejsce, w którym znajdziesz artykuły, przepisy i materiały do pobrania. Ale to nie jest jedyne miejsce, w którym jestem online ;)

Szukasz bezpiecznego miejsca żeby rozmawiać o żywieniu swoim lub Twojego dziecka?

Dołącz do mojej grupy na Facebooku! 
Dołączam do grupy

Korzystaj z mojej wiedzy, pytaj, inspiruj się, czuj się jak u siebie!

Dziękuję, że jesteś i pozdrawiam Cię ciepło!

Gosia Jackowska
magnifiercross