fbpx

No cześć!

Cieszę się, że trafiłaś do mojego kawałka onlajnu! Pozwól, że pokażę Ci jak podejść do żywienia Twojego dziecka ze spokojem i wiarą w jego dobre chęci.

Jestem dietetyczką i mamą dwóch chłopców, doktorantką i absolwentką SGGW w Warszawie, jestem uzależniona od kawy i grzebania w przydomowym ogródku. 

Przeprowadziłam setki warsztatów dla rodziców i konsultacji indywidualnych oraz dziesiątki wykładów i szkoleń dla specjalistów. Specjalizuję się w tematyce żywienia niemowląt, małych dzieci i mam w ciąży i karmiących piersią. Kocham te tematy całym sercem i jestem przekonana, że większość żywieniowych problemów zaczyna się właśnie w dzieciństwie (“zjedz jeszcze łyżeczkę, to dostaniesz deser”, “zjedz chociaż mięsko, zostaw surówkę”, “czemu nie jesz?”, “czemu tyle jesz?”, “Co Ty zjadłaś, że dziecko Ci tak płacze!?”)! 

A na dodatek wiem bardzo dobrze, że temat żywienia mam i dzieci jest naszpikowany mitami, zabobonami i strachami. Pokażę Ci, co jest naprawdę ważne, a co możesz wrzucić do wora “niechciane rady i inne bulshity”. I powiem Ci jak to zrobić ;)
Małgorzata Jackowska

Mój cel, to tworzenie takich treści, które dają Ci:

Ksiażka

Pewność

Opieram się na wiedzy naukowej i praktyce pracy z rodzicami niemowląt i małych dzieci

Spokój

Bo rodzicielstwo i tak jest dużym wyzwaniem!

Praktyczne wskazówki

Bo co z tego, że powiem Ci ile gramów zupy ma zjeść Twoje dziecko jeśli ono będzie chciało zjeść więcej, mniej albo wcale?

Przystępną formę

Napisane w zrozumiały sposób i dostępne online!

Jak mogę Ci pomóc?

Pomogę Ci zdobyć i uporządkować potrzebne informacje o żywieniu, tak żeby dbanie o dietę całej rodziny było frajdą, a nie źródłem stresu. Jak możesz z tych informacji korzystać? Zobacz niżej!
Blog

Blog

Jak wprowadzić pierwsze posiłki do diety niemowlaka? Jak karmić alergika? Czy mama karmiąca piersią może jeść cebulę? Jak ugotować obiad dla siebie i niemowlaka?
Zobacz co jeszcze znajdziesz na moim blogu

Przepisy

Kocham gotować i robię to naprawdę od dziecka (mam nadal dziecięcą książkę kucharską, z której gotowałyśmy razem z moją młodszą siostrą 😉 ). Na co dzień przygotowuję szybkie posiłki, bo po prostu nie mam zwykle czasu na stanie przy garach i takimi przepisami dzielę się z Wami. Zobacz, że gotowanie jest fajne, że można gotować razem z dziećmi (nawet jeśli bałaganią i wszystko idzie dużo wolniej niż gdybym zrobiła to sama), i że nie trzeba szykować oddzielnych posiłków dla niemowlaka lub małego dziecka.
Zobacz przepisy dla niemowląt, małych dzieci i całej rodziny
Przepisy
Do pobrania

Materiały do pobrania

Zestaw ściągawek: Nowości w diecie dziecka czyli moja wersja schematu rozszerzania diety, Co może jeść niemowlak, a czego nie powinien, co podać niemowlęciu do samodzielnego jedzenia (i jak to zrobić), co podawać jeśli dziecko ma zaparcia, co powinna suplementować mama karmiąca piersią? Mam też dla Was ściągę na temat żelaza w diecie dzieci wraz z dwoma przykładowymi jadłospisami.
Materiały dostaniesz w wersji PDF, możesz je wydrukować albo trzymać na telefonie i korzystać z nich, kiedy będą potrzebne.
Moje ściągawki dostaniesz w prezencie zapisując się na Newsletter

Gdzie jeszcze znajdziesz moje treści?

Blog to moja baza i miejsce, w którym znajdziesz artykuły, przepisy i materiały do pobrania. Ale to nie jest jedyne miejsce, w którym jestem online ;)

Szukasz bezpiecznego miejsca żeby rozmawiać o żywieniu swoim lub Twojego dziecka?

Dołącz do mojej grupy na Facebooku! 
Dołączam do grupy

Korzystaj z mojej wiedzy, pytaj, inspiruj się, czuj się jak u siebie!

Dziękuję, że jesteś i pozdrawiam Cię ciepło!

Gosia Jackowska
magnifiercrossarrow-right