fbpx
dietetyk dziecięcy Jackowska

Potrzebujesz wsparcia dietetyka dziecięcego?

Na mojej stronie nie znajdziesz możliwości zakupu indywidualnej diety dla dziecka i konsultacji. Ale to nie oznacza, że wcale się tym nie zajmuję.

Indywidualna współpraca z rodzicami to jeden z elementów pracy dietetyka, który pozwala na bycie blisko realnych problemów i wspieranie rodziców i dzieci na co dzień. Dlatego mam coś dla Ciebie!

Indywidualne konsultacje i dieta dla dziecka

Oprócz prowadzenia tego bloga i działań edukacyjnych w internecie współpracuję też z poradnią dietetyczną online Respo Kids. Tam możesz umówić się na konsultację wideo lub kupić pakiet dietetycznego wsparcia dla swojego dziecka. Odpowiadam za sprawne działanie Respo Kids i za to, żeby wiedza, którą dostajesz była aktualna i wspierająca! I sama też zajmuję się konsultacjami wideo oraz przygotowywaniem planów żywieniowych.

Konsultacje indywidualne z dietetykiem dziecięcym

Możesz umówić się na konsultację online, dotyczącą żywienia niemowlaka, kilkulatka lub starszego dziecka.

Szczególnie zapraszam Cię na takie spotkanie, jeśli nie jesteś pewna czy potrzebujesz diety dla dziecka, masz dużo pytań, chcesz porozmawiać o rozszerzaniu diety lub o wybiórczym jedzeniu i "niejadkowości". Przed konsultacją wypełnisz formularz żywieniowo zdrowotny, wybierzesz termin, a potem spotkamy się za pośrednictwem google meets (wystarczy, że klikniesz w link).

Zobacz konsultacje wideo w Respo Kids

Dieta i wsparcie dietetyka dziecięcego

Druga możliwość współpracy indywidualnej to pakiet dietetycznego wsparcia, w skład którego wchodzi 10-dniowy jadłospis z przepisami, dopasowany do potrzeb Twojego dziecka, dostęp do aplikacji mobilnej, w której masz plan diety, listę zakupów i dostęp do czatu z dietetykiem. Czat z dietetykiem jest dostępny przez cały czas trwania współpracy - 1,5 lub 3 miesiące.

Zapraszam Cię szczególnie, jeśli potrzebujesz diety odchudzającej dla swojego dziecka, pomysłów na posiłki, dziecko ma problemy zdrowotne i potrzebuje specjalnej diety np. bez mleka krowiego, bezglutenowej, ma insulinooporność itd. Możesz też zamówić jadłospis w wersji wege lub wegańskiej. Plany dietetyczne układamy dla dzieci starszych niż 2 lata (z młodszym zapraszam Cię na konsultację wideo!).

Zobacz pakiety dietetyczne w Respo Kids

Jeśli masz pytanie - napisz na adres kontakt@respokids.pl

magnifiercross