fbpx

Potrzebujesz wsparcia dietetyka dziecięcego?

Na mojej stronie nie znajdziesz możliwości zakupu indywidualnej diety dla dziecka i konsultacji. Ale to nie oznacza, że wcale się tym nie zajmuję. Indywidualna współpraca z rodzicami to jeden z elementów pracy dietetyka, który pozwala na bycie blisko realnych problemów i wspieranie rodziców i dzieci na co dzień.

Indywidualne konsultacje i dieta dla dziecka

Oprócz prowadzenia tego bloga i działań edukacyjnych w internecie współpracuję też z poradnią dietetyczną online Centrum Respo, gdzie odpowiadam za poradnię dla dzieci i nastolatków.

Szkolę dietetyków, organizuję ich pracę i razem z moim zespołem pracujemy nad tym żeby wiedza, którą dostajesz była aktualna i wspierająca. Sama też zajmuję się konsultacjami wideo oraz przygotowywaniem planów żywieniowych, ale większość tej pracy wykonują fantastyczne dietetyczki z zespołu Respo dla dzieci i nastolatków.

Dieta i wsparcie dietetyka dziecięcego

W Centrum Respo mamy pakiety dietetycznego wsparcia, w skład którego wchodzą:

  • Jadłospis z przepisami, dopasowany do potrzeb Twojego dziecka,
  • Dostęp do aplikacji mobilnej, w której masz plan diety, listę zakupów i dostęp do czatu z dietetykiem.
  • Czat z dietetykiem jest dostępny przez cały czas trwania współpracy.

Plany współpracy dla dzieci i nastolatków są w Centrm Respo w wersji na 6 tygodni, 3, 6 lub 12 miesiecy. Mamy też pakiety z dietą i ćwiczeniami dla młodszych i starszych dzieci 🤸‍♀️🥗🥘. Zapraszam Cię szczególnie, jeśli potrzebujesz diety odchudzającej dla swojego dziecka, pomysłów na posiłki, dziecko ma problemy zdrowotne i potrzebuje specjalnej diety np. bez mleka krowiego, bezglutenowej, ma insulinooporność itd. Możesz też zamówić jadłospis w wersji wege lub wegańskiej. Plany dietetyczne układamy dla dzieci starszych niż 2 lata (z młodszym zapraszam Cię na konsultację wideo!).

Zobacz pakiety dietetyczne w Respo dla dzieci i nastolatków

Konsultacje indywidualne z dietetykiem dziecięcym

Możesz umówić się na konsultację online, dotyczącą żywienia niemowlaka, kilkulatka lub starszego dziecka. Ja mam kilka terminów konsultacji w każdym miesiącu, ale nie martw się, zapewniam Cię, że wsparcie dietetyków dziecięcych z Respo będzie równie dobre, jak moje!

Szczególnie zapraszam Cię na takie spotkanie z dietetykiem, jeśli nie jesteś pewna czy potrzebujesz diety dla dziecka, masz dużo pytań, chcesz porozmawiać o rozszerzaniu diety lub o wybiórczym jedzeniu, alergiach pokarmowych, “niejadkowości”.

Przed konsultacją wypełnisz formularz żywieniowo zdrowotny, wybierzesz termin, a potem spitkasz się z dietetykiem za pośrednictwem google meets (wystarczy, że klikniesz w link).

Zobacz konsultacje wideo w Respo dla dzieci

Jeśli masz pytanie – napisz na adres kontakt@centrumrespo.pl

magnifiercross