oferta – dietetyka Małgorzata Jackowska

Specjalizuję się w tematyce:

  • żywienia niemowląt i małych dzieci (do wieku przedszkolnego),
  • karmienia piersią i mlekiem mamy,
  • rozszerzania diety i BLW (Baby-led weaning, bobas lubi wybór),
  • żywienia mam karmiących piersią i w ciąży,

zapisy na wszystkie konsultacje i informacje dodatkowe: email diety.jackowska@gmail.com

Uwaga! W kwietniu i maju nie będę prowadzić konsultacji stacjonarnych. Terminy konsultacji online znajdziecie w KALENDARZU

WIĘCEJ INFO I CENY KONSULTACJI:

konsultacja online – skype, messenger, WhatsApp itd. lub telefonicznie 160 zł

Możliwa jest też konsultacja online lub telefoniczna podobna do tej w gabinecie. Jeżeli mieszkasz poza Warszawą, potrzebujesz konsultacji online ale szukasz pomocy w zakresie szerszym niż wymiana maili z pytaniami i odpowiedziami.

Podobnie jak w gabinecie w trakcie spotkania prowadzę wywiad żywieniowy, określamy oczekiwania
i potrzeby, omawiamy wszystkie aspekty związane z odżywianiem, które są dla Ciebie ważne. Przez dwa tygodnie po konsultacji jestem do  Twojej dyspozycji mailowej w razie dodatkowych pytań związanych z konsultacją.

UWAGA! W niektórych sytuacjach konsultacja online nie jest wystarczająca, sugeruję wtedy spotkanie na żywo, dodatkowe konsultacje z lekarzem lub innym specjalistą (np doradcą laktacyjnym, logopedą itd). lub kontakt z dietetykiem w miejscu zamieszkania. Nie wszystkie kwestie żywieniowe można rozwiązać za pośrednictwem konsultacji telefonicznej czy mailowej więc zastrzegam sobie prawo do nie podjęcia się przygotowania planu i opieki online. 

Jadłospisy

Przykładowe, tygodniowe jadłospisy znajdziesz w moim sklepie TUTAJ. Jeśli potrzebujesz jadłospisu, którego jeszcze nie ma w sklepie, to zapraszam do zapisu na listę mailingową – wyślę Ci informację o nowych jadłospisach w sklepie.

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z wymogami RODO informuję, że moją Politykę Prywatności znajdziecie TUTAJ. Określa ona warunki przetwarzania danych osobowych.
W dużym skórcie: wszystkie dane którymi dzielicie się ze mną w ramach umawiania na konsultacje, warsztaty (dane kontaktowe), oraz dane o stanie zdrowia i odżywianiu, które otrzymuję w trakcie konsultacji są przeze mnie wykorzystywane tylko na potrzeby prawidłowego wykonania usługi. Nie są nigdzie przekazywane ani wykorzystywane w inny sposób, którego byście się nie spodziewali. Szczegóły w Polityce Prywatności.
Proszę o zapoznanie się z nią przed rozpoczeciem konsultacji, jestem zobowiązana poprosić o zgodę na przetwarzanie danych przed rozpoczęciem współpracy.

INFORMACJA O PŁATNOŚCI

Konsultacje w gabinecie na Ochocie można opłacić na miejscu w recepcji (kartą płatniczą lub gotówką).

Konsultacje online należy opłacić przelewem najpóźniej w dniu konsultacji (szczegółowe informacje przesyłam mailowo w trakcie umawiania terminu), jeśli potrzebujesz faktury za konsultacje daj znać mailowo.

Dane do przelewu za konsultacje online:

Małgorzata Jackowska
ING Bank Śląski
09 1050 1041 1000 0092 1988 4922

 


Zapisz się do newslettera i odbierz prezent!

Please wait...

Dziękuję za zapisanie się do newslettera!