oferta – dietetyka Małgorzata Jackowska

Specjalizuję się w tematyce:

  • żywienia niemowląt i małych dzieci (do wieku przedszkolnego),
  • karmienia piersią i mlekiem mamy,
  • rozszerzania diety i BLW (Baby-led weaning, bobas lubi wybór),
  • żywienia mam karmiących piersią i w ciąży,

Terminy najbliższych konsultacji zawsze znajdziesz w KALENDARZU

Mam tylko kilka godzin konsultacji indywidualnych w miesiącu, dlatego staram się zajmować w pierwszej kolejności rodzicami i dziećmi, którzy potrzebują pomocy w szczególnej sytuacji np. alergii pokarmowych, wybiórczości pokarmowej, niedoborów pokarmowych (np anemia, niska masa ciała), jeśli potrzebujesz takiej specjalistycznej pomocy, proszę napisz maila na wskazany niżej adres.

Jesli potrzebujesz porad na temat rozszerzania diety niemowlaka, uporządkowania wiedzy, ogólnych wskazówek, zapraszam Cię do skorzystania z moich materiałów online:


Zapisy na wszystkie konsultacje i informacje dodatkowe: email diety.jackowska@gmail.com
UWAGA korzystam z pomocy wirtualnej asystentki – Heleny, możesz więc w opowiedzi na swoją wiadomość otrzymać maila podpisanego właśnie przez nią 🙂

WIĘCEJ INFORMACJI I CENY KONSULTACJI:

konsultacja online – skype, messenger, WhatsApp itd. lub telefonicznie 160 zł

Możliwa jest też konsultacja online lub telefoniczna podobna do tej w gabinecie.

Podobnie jak w gabinecie w trakcie spotkania prowadzę wywiad żywieniowy, określamy oczekiwania
i potrzeby, omawiamy wszystkie aspekty związane z odżywianiem, które są dla Ciebie ważne. Przez dwa tygodnie po konsultacji jestem do  Twojej dyspozycji mailowej w razie dodatkowych pytań związanych z konsultacją.

Jeśli chcesz się zapisać, napisz do mnie, ustalimy termin i prześlę Ci link do formularza zapisu w którym zostawisz swoje dane kontaktowe i krótką informację o tym jakiej pomocy potrzebujesz.

UWAGA! W niektórych sytuacjach konsultacja online nie jest wystarczająca, sugeruję wtedy spotkanie na żywo jeśli to możliwe, lub dodatkowe konsultacje z lekarzem lub innym specjalistą (np doradcą laktacyjnym, logopedą itd). lub kontakt z dietetykiem w miejscu zamieszkania.
Nie wszystkie kwestie żywieniowe można rozwiązać za pośrednictwem konsultacji telefonicznej czy mailowej, nie na wszystkim też się znam wystarczająco dobrze, więc zastrzegam sobie prawo do nie podjęcia się przygotowania planu i opieki online. 

Jadłospisy

Przykładowe, tygodniowe jadłospisy znajdziesz w moim sklepie TUTAJ. Jeśli potrzebujesz jadłospisu, którego jeszcze nie ma w sklepie, to zapraszam do zapisu na listę mailingową – wyślę Ci informację o nowych jadłospisach w sklepie.

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z wymogami RODO informuję, że moją Politykę Prywatności znajdziesz TUTAJ.
Określa ona warunki przetwarzania przeze mnie danych osobowych. W dużym skórcie: wszystkie dane którymi dzielisz się ze mną w ramach umawiania na konsultacje, warsztaty (dane kontaktowe), oraz dane o stanie zdrowia i odżywianiu, które otrzymuję w trakcie konsultacji, są przeze mnie wykorzystywane tylko na potrzeby prawidłowego wykonania usługi. Nie są nigdzie przekazywane ani wykorzystywane w inny sposób, którego byście się nie spodziewali. Szczegóły w Polityce Prywatności.
Proszę o zapoznanie się z nią przed rozpoczeciem konsultacji, jestem zobowiązana poprosić o zgodę na przetwarzanie danych przed rozpoczęciem współpracy.

INFORMACJA O PŁATNOŚCI

Konsultacje w gabinecie na Ochocie można opłacić na miejscu w recepcji (kartą płatniczą lub gotówką).

Konsultacje online należy opłacić przelewem najpóźniej dzień przed naszą rozmową (szczegółowe informacje przesyłam mailowo w trakcie umawiania terminu), jeśli potrzebujesz faktury za konsultację lub płatności przez paypal proszę daj znać mailowo.

Dane do przelewu za konsultacje online:

Małgorzata Jackowska
ING Bank Śląski
09 1050 1041 1000 0092 1988 4922

 


Zapisz się do newslettera i odbierz prezent!

Please wait...

Dziękuję za zapisanie się do newslettera!