oferta – dietetyka Małgorzata Jackowska

małgorzata jackowska blog grafika główna

Przez ostatnie kilka lat konsultacje indywidualne były dużą częścią mojej pracy. Wiem, że często najłatwiejszym sposobem na uzyskanie pomocy dietetyka są konsultacje indywidualne, ale w związku z tym, że moja praca obejmuje bardzo wiele różnych działań i wymaga dużo zaangażowania i czasu, to zdecydowałam, że w najbliższym czasie nie będę prowadzić konsultacji indywidualnych.

Od sierpnia 2020 roku nie będę prowadzić konsultacji indywidualnych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w temacie rozszerzania diety niemowlaka

Zajrzyj do artykułu Ściągawka rozszerzania diety niemowlaka – znajdziesz w nim zebrane wszystkie artykuły na ten temat i dodatkowe materiały – ściągawkę i nagrania video.

Mam też dla Was PORADNIK ROZSZERZANA DIETY DZIECKA w wersji PDF

Jeśli potrzebujesz wsparcia w żywieniu w czasie ciąży i karmienia piersią

Zobacz cykl nagrań #kwadranszjackowska z maja 2020 – wszystkie były poświęcone odżywianiu w czasie ciąży i karmienia piersią.

Na blogu artykuy na ten temat znajdziesz w zakładce DIETA MAMY 

Może też zainteresować Cię szkolenie online, które powstało we współpracy z Warsztatem Nauki – Żywienie kobiet w czasie ciąży i karmienia piersią

Niezależnie od tego, który temat związany z żywieniem mam i dzieci Cię interesuje

Możemy być w codziennym kontakcie w mediach społecznościowych i w grupie wsparcia na facebooku

Zajrzyj na grupę wsparcia na Facebooku – jestem tam codziennie. We wtorki analizuję Wasze jadłospisy a w czwartki odpowiadam na Wasze pytania w dedykowanym do tego poście.

Zapisz się na mój newsletter – będę wysyłać Ci wiadomości raz w tygodniu. W mailu dostaniesz informacje o nowych treściach, wydarzeniach i promocjach na moje produkty. Na każdą wiadomość możesz odpisać, zadać pytanie lub podzielić się swoimi spostrzeżeniami.  W podziękowaniu za zapis dostaniesz ode mnie zestaw ściągawek na temat żywienia niemowląt, małych dzieci i całej rodziny!

Bądź ze mną na facebooku i/lub instagramie – to miejsca, w których jestem z Wami w kontakcie najczęściej!

View this post on Instagram

W ostatnim czasie pojawiło się Was dużo w moich mediach społecznościowych i pytacie o różne rzeczy, więc trochę Wam opowiem co u mnie możecie znaleźć 😉 . Dzisiaj o nagraniach live #kwadranszjackowska 💻 . Live nagrywam w poniedziałki w południe. Tematy dotyczą żywienia dzieci, rozszerzania diety, mamy za sobą cykl o żywieniu mam w czasie ciąży i karmienia piersią, rozszerzania diety w wersji BLW, oraz wiele innych tematów 😉 . Na żywo nagranie leci: 💻na Facebooku Małgorzata Jackowska – dietetyka dla mam i dzieci 📱na Instagramie @mjackowska.dietetyka (w relacji) 🖥na facebookowej grupie wsparcia Małgorzata Jackowska – grupa wsparcia o dobrym odżywianiu mam i dzieci . Nie trzeba się zapisywać, trzeba tylko odpalić komputer lub telefon 😘 . Zapisane filmy możecie oglądać na Facebooku (filmy w grupie lub na fanpageu), w IGTV i na moim kanale na YouTube (Małgorzata Jackowska dietetyka dla mam i dzieci) . Uprzedzam od razu – nazwa #kwadranszjackowska jest myląca 😂 nagrania prawie zawsze trwają zdecydowanie bliżej godziny niż kwadrans ale nazwa była pierwsza a wyszło inaczej 😜 . W weekend przed każdym kwadransem wrzucam w mediach społecznościowych post, w którym możecie zostawiać swoje pytania do bieżącego tematu. Można je też zadawać w odpowiedzi na maila z newslettera, którego wysyłam zwykle w okolicach weekendu 😘 . W tym „sezonie” ostatni live przed wakacyjną przerwą będzie za tydzień. W sierpniu robimy przerwę, a od września wracam z regularnym nagrywaniem. A więc jeśli jesteś ze mną od niedawna, to masz cały sierpień na nadrobienie filmów, które odbyły się w ciągu ostatniego roku 😉 . Dziękuje za zdjęcie @kostka_o_jedzeniu 😍 . #dietetykadlamamidzieci #rozszerzaniediety #dietadziecka #dietamamy #online #mjackowska #ilovemyjob #workfromanywhere #instamatki #instakids #instababy #niemowlęta #blogger

A post shared by Małgorzata Jackowska (@mjackowska.dietetyka) on

Jadłospisy

Mam świetne, gotowe jadłospisy dla dzieci i rodziny w moim sklepie online! Tygodniowe jadłospisy znajdziesz w moim sklepie – Zobacz ebooki z przepisami i jadłospisy dla niemowląt, małych dzieci i całej rodziny.

Jeśli potrzebujesz jadłospisu, którego jeszcze nie ma w sklepie, to zapraszam do zapisu na listę mailingową – wyślę Ci informację o nowych jadłospisach i przepisach w moim sklepie.

przepisy dla dzieci i niemowląt PDF Jackowska


Jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji lub jadłospisu

bardzo polecam Ci kontakt z mamada.dietetyka – zespołem dietetyczek, które pracują z rodzicami niemowląt i dzieci do 3. roku życia, mamami w ciąży i w czasie karmienia piersią.

Logo MaMaDa dietetyka - żywienie mam w ciąży, karmiących piersią i żywienie dzieci do 3 roku życia

Ofertę MaMaDa dietetyka znajdziesz TUTAJ