fbpx

Przez ostatnie kilka lat konsultacje indywidualne były dużą częścią mojej pracy. Wiem, że często najłatwiejszym sposobem na uzyskanie pomocy dietetyka są konsultacje indywidualne, ale w związku z tym, że moja praca obejmuje bardzo wiele różnych działań i wymaga dużo zaangażowania i czasu, to zdecydowałam, że w najbliższym czasie nie będę prowadzić konsultacji indywidualnych.

Od sierpnia 2020 roku nie będę prowadzić konsultacji indywidualnych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w temacie rozszerzania diety niemowlaka

Zajrzyj do artykułu Ściągawka rozszerzania diety niemowlaka - znajdziesz w nim zebrane wszystkie artykuły na ten temat i dodatkowe materiały - ściągawkę i nagrania video.

Mam też dla Was PORADNIK ROZSZERZANA DIETY DZIECKA w wersji PDF

Jeśli potrzebujesz wsparcia w żywieniu w czasie ciąży i karmienia piersią

Zobacz cykl nagrań #kwadranszjackowska z maja 2020 - wszystkie były poświęcone odżywianiu w czasie ciąży i karmienia piersią.

Na blogu artykuy na ten temat znajdziesz w zakładce DIETA MAMY 

Może też zainteresować Cię szkolenie online, które powstało we współpracy z Warsztatem Nauki - Żywienie kobiet w czasie ciąży i karmienia piersią

Niezależnie od tego, który temat związany z żywieniem mam i dzieci Cię interesuje

Możemy być w codziennym kontakcie w mediach społecznościowych i w grupie wsparcia na facebooku

Zajrzyj na grupę wsparcia na Facebooku - jestem tam codziennie. We wtorki analizuję Wasze jadłospisy a w czwartki odpowiadam na Wasze pytania w dedykowanym do tego poście.

Zapisz się na mój newsletter - będę wysyłać Ci wiadomości raz w tygodniu. W mailu dostaniesz informacje o nowych treściach, wydarzeniach i promocjach na moje produkty. Na każdą wiadomość możesz odpisać, zadać pytanie lub podzielić się swoimi spostrzeżeniami.  W podziękowaniu za zapis dostaniesz ode mnie zestaw ściągawek na temat żywienia niemowląt, małych dzieci i całej rodziny!

Bądź ze mną na facebooku i/lub instagramie - to miejsca, w których jestem z Wami w kontakcie najczęściej!

Jadłospisy

Mam świetne, gotowe jadłospisy dla dzieci i rodziny w moim sklepie online! Tygodniowe jadłospisy znajdziesz w moim sklepie - Zobacz ebooki z przepisami i jadłospisy dla niemowląt, małych dzieci i całej rodziny.

Jeśli potrzebujesz jadłospisu, którego jeszcze nie ma w sklepie, to zapraszam do zapisu na listę mailingową - wyślę Ci informację o nowych jadłospisach i przepisach w moim sklepie.

przepisy dla dzieci i niemowląt PDF Jackowska


Jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji lub jadłospisu

bardzo polecam Ci kontakt z mamada.dietetyka - zespołem dietetyczek, które pracują z rodzicami niemowląt i dzieci do 3. roku życia, mamami w ciąży i w czasie karmienia piersią.

Logo MaMaDa dietetyka - żywienie mam w ciąży, karmiących piersią i żywienie dzieci do 3 roku życia

Ofertę MaMaDa dietetyka znajdziesz TUTAJ


magnifiercross