oferta – dietetyka Małgorzata Jackowska

Specjalizuję się w tematyce:
  • żywienia niemowląt i małych dzieci (do wieku przedszkolnego),
  • karmienia piersią i mlekiem mamy,
  • rozszerzania diety i BLW (Baby-led weaning, bobas lubi wybór),
  • żywienia mam karmiących piersią i w ciąży.

Terminy najbliższych konsultacji zawsze znajdziesz w KALENDARZU

Mam tylko kilka godzin konsultacji indywidualnych w miesiącu, dlatego staram się zajmować w pierwszej kolejności rodzicami i dziećmi, którzy potrzebują pomocy w szczególnej sytuacji np. alergii pokarmowych, wybiórczości pokarmowej, niedoborów pokarmowych (np anemia, niska masa ciała), jeśli potrzebujesz takiej specjalistycznej pomocy, proszę napisz maila na wskazany niżej adres.

Jeśli potrzebujesz porad na temat rozszerzania diety niemowlaka, uporządkowania wiedzy, ogólnych wskazówek, zapraszam Cię do skorzystania z moich materiałów online:


Zapisy na wszystkie konsultacje i informacje dodatkowe: email diety.jackowska@gmail.com

UWAGA korzystam z pomocy wirtualnej asystentki – Heleny, możesz więc w odpowiedzi na swoją wiadomość otrzymać maila podpisanego właśnie przez nią 🙂


WIĘCEJ INFORMACJI I CENY KONSULTACJI:

konsultacja online – skype, messenger, WhatsApp itd. lub telefonicznie 160 zł

Możliwa jest też konsultacja online lub telefoniczna.

W trakcie spotkania prowadzę wywiad żywieniowy, określamy oczekiwania
i potrzeby, omawiamy wszystkie aspekty związane z odżywianiem, które są dla Ciebie ważne.
Przez dwa tygodnie po konsultacji jestem do  Twojej dyspozycji mailowej w razie dodatkowych pytań związanych z konsultacją.

Jeśli chcesz się zapisać, napisz do mnie, ustalimy termin i prześlemy Ci link do formularza zapisu, w którym zostawisz swoje dane kontaktowe i krótką informację o tym jakiej pomocy potrzebujesz.

UWAGA!
Nie wszystkie kwestie żywieniowe można rozwiązać za pośrednictwem konsultacji telefonicznej czy mailowej, nie na wszystkim też się znam wystarczająco dobrze, więc zastrzegam sobie prawo do nie podjęcia się przygotowania planu i opieki online. 

Jadłospisy

Przykładowe, tygodniowe jadłospisy znajdziesz w moim sklepie TUTAJ. Jeśli potrzebujesz jadłospisu, którego jeszcze nie ma w sklepie, to zapraszam do zapisu na listę mailingową – wyślę Ci informację o nowych jadłospisach i przepisach w moim sklepie.

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z wymogami RODO informuję, że moją Politykę Prywatności znajdziesz TUTAJ.
Określa ona warunki przetwarzania przeze mnie danych osobowych. W dużym skórcie: wszystkie dane którymi dzielisz się ze mną w ramach umawiania na konsultacje, warsztaty (dane kontaktowe), oraz dane o stanie zdrowia i odżywianiu, które otrzymuję w trakcie konsultacji, są przeze mnie wykorzystywane tylko na potrzeby prawidłowego wykonania usługi. Nie są nigdzie przekazywane ani wykorzystywane w inny sposób, którego byście się nie spodziewali. Szczegóły w Polityce Prywatności.
Proszę o zapoznanie się z nią przed rozpoczęciem konsultacji, jestem zobowiązana poprosić o zgodę na przetwarzanie danych przed rozpoczęciem współpracy.

INFORMACJA O PŁATNOŚCI

Konsultacje online należy opłacić przelewem najpóźniej tydzień przed naszą rozmową (szczegółowe informacje przesyłamy mailowo w trakcie umawiania terminu), jeśli potrzebujesz faktury za konsultację lub płatności przez paypal proszę daj znać mailowo.

Dane do przelewu za konsultacje online:

Małgorzata Jackowska
ING Bank Śląski
09 1050 1041 1000 0092 1988 4922

 


Zapisz się do newslettera i odbierz prezent!

Please wait...

Dziękuję za zapisanie się do newslettera!