oferta – dietetyka Małgorzata Jackowska

konsultacje Małgorzata Jackowska
UWAGA – KONSULTACJE INDYWIDUALNE ONLINE BĘDĘ PROWADZIĆ TYLKO DO KOŃCA SIERPNIA 2020.
Jeśli zależy Ci na indywidualnej konsultacji ze mną, proszę napisz email na adres: diety.jackowska@gmail.com

Specjalizuję się w tematyce:
  • żywienia niemowląt i małych dzieci (do wieku przedszkolnego),
  • karmienia piersią i mlekiem mamy,
  • rozszerzania diety i BLW (Baby-led weaning, bobas lubi wybór),
  • żywienia mam karmiących piersią i w ciąży.

Terminy najbliższych konsultacji: 25 czerwca, 23 lipca i 13 sierpnia w godzinach 9:00-15:00 

Mam tylko kilka godzin konsultacji indywidualnych w miesiącu, dlatego staram się zajmować w pierwszej kolejności rodzicami i dziećmi, którzy potrzebują pomocy w szczególnej sytuacji np. alergii pokarmowych, wybiórczości pokarmowej, niedoborów pokarmowych (np anemia, niska masa ciała), jeśli potrzebujesz takiej specjalistycznej pomocy, proszę napisz maila na wskazany niżej adres.


Jeśli potrzebujesz porad na temat rozszerzania diety niemowlaka, uporządkowania wiedzy, ogólnych wskazówek, zapraszam Cię do skorzystania z moich materiałów online:


Zapisy na wszystkie konsultacje i informacje dodatkowe: email diety.jackowska@gmail.com – proszę wpisz w temacie „konsultacja online” + datę na którą chcesz się zapisać.

UWAGA korzystam z pomocy wirtualnej asystentki – Heleny, możesz więc w odpowiedzi na swoją wiadomość otrzymać maila podpisanego właśnie przez nią 🙂


WIĘCEJ INFORMACJI I CENY KONSULTACJI:

konsultacja online (1h) – 220 zł

Konsultacja online (przez komunikator, z którego najwygodniej Ci korzystać – skype, whatsapp, messenger) lub telefoniczna.

W trakcie spotkania prowadzę wywiad żywieniowy, określamy oczekiwania i potrzeby, omawiamy  wszystkie aspekty związane z odżywianiem dziecka, lub Twoim, które są dla Ciebie ważne. Około tydzień po konsultacji przesyłam podsumowanie zaleceń, wyliczenia i dodatkowe materiały, jeśli są potrzebne. Przez dwa tygodnie po konsultacji jestem do  Twojej dyspozycji mailowej w razie dodatkowych pytań związanych z konsultacją.

Jeśli konsultacja odbywa się w porze posiłku Twojego dziecka to super, będę miała okazję zobaczyć jak sobie radzi. Ale nie jest to niezbędne. Nie martw się też, jeśli nie trafimy w porę drzemki Twojego dziecka albo będziesz musiała w międzyczasie chodzić, zabawiać starszaka albo zmienić pieluchę. Jestem przyzwyczajona do pracy w towarzystwie maluchów.

Jeśli chcesz się zapisać na konsultację online, napisz mail na adres diety.jackowska@gmail.com, proszę wpisz w temacie „konsultacja online” + datę na którą chcesz się zapisać. Ustalimy termin i prześlemy Ci link do formularza zapisu, w  którym zostawisz swoje dane kontaktowe i krótką informację o tym jakiej pomocy potrzebujesz.

UWAGA!
Nie wszystkie kwestie żywieniowe można rozwiązać za pośrednictwem konsultacji telefonicznej czy mailowej, nie na wszystkim też się znam wystarczająco dobrze, więc zastrzegam sobie prawo do nie podjęcia się przygotowania planu i opieki online. 

Jadłospisy

Nie przygotowuję indywidualnych jadłospisów, ale mam świetne, gotowe jadłospisy dla dzieci i rodziny w moim sklepie online! Tygodniowe jadłospisy znajdziesz w moim sklepie TUTAJ.

Jeśli potrzebujesz jadłospisu, którego jeszcze nie ma w sklepie, to zapraszam do zapisu na listę mailingową – wyślę Ci informację o nowych jadłospisach i przepisach w moim sklepie.

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z wymogami RODO informuję, że moją Politykę Prywatności znajdziesz TUTAJ.
Określa ona warunki przetwarzania przeze mnie danych osobowych. W dużym skórcie: wszystkie dane którymi dzielisz się ze mną w ramach umawiania na konsultacje, warsztaty (dane kontaktowe), oraz dane o stanie zdrowia i odżywianiu, które otrzymuję w trakcie konsultacji, są przeze mnie wykorzystywane tylko na potrzeby prawidłowego wykonania usługi. Nie są nigdzie przekazywane ani wykorzystywane w inny sposób, którego byście się nie spodziewali. Szczegóły w Polityce Prywatności.
Proszę o zapoznanie się z nią przed rozpoczęciem konsultacji, jestem zobowiązana poprosić o zgodę na przetwarzanie danych przed rozpoczęciem współpracy.

INFORMACJA O PŁATNOŚCI

Konsultacje online należy opłacić przelewem najpóźniej tydzień przed naszą rozmową (szczegółowe informacje przesyłamy mailowo w trakcie umawiania terminu), jeśli potrzebujesz faktury za konsultację lub płatności przez paypal proszę daj znać mailowo.

Dane do przelewu za konsultacje online:

Małgorzata Jackowska
ING Bank Śląski
09 1050 1041 1000 0092 1988 4922


Logo MaMaDa dietetyka - żywienie mam w ciąży, karmiących piersią i żywienie dzieci do 3 roku życiaJeśli nie mogę Ci pomóc bo w moim kalendarzu zabraknie terminów, to bardzo gorąco polecam Ci kontakt z mamada.dietetyka – zespołem dietetyczek, które pracują z rodzicami niemowląt i dzieci do 3. roku życia, mamami w ciąży i w czasie karmienia piersią.

Ofertę MaMaDa dietetyka znajdziesz TUTAJ


Zapisz się do newslettera i odbierz prezent!

Please wait...

Dziękuję za zapisanie się do newslettera!