oferta – dietetyka Małgorzata Jackowska

Serdecznie zapraszam na konsultacje online – terminy znajdziecie w zakładce KALENDARZ
Specjalizuję się w tematyce:
  • żywienia niemowląt i małych dzieci (do wieku przedszkolnego),
  • karmienia piersią i mlekiem mamy,
  • rozszerzania diety i BLW (Baby-led weaning, bobas lubi wybór),
  • żywienia mam karmiących piersią i w ciąży,

zapisy i informacje dodatkowe:

email: diety.jackowska@gmail.com

Od stycznia 2018 będę prowadzić tylko konsultacje online – nowa oferta pojawi się na stronie w styczniu.
Terminy konsultacji  grudniowych i styczniowychw gabinecie będą dostępne w moim KALENDARZU

Więcej informacji i ceny konsultacjach niżej.

CENNIK

konsultacja w gabinecie (50-60 min) – 170zł (Ochota)

W trakcie spotkania prowadzę wywiad żywieniowy i zdrowotny, określamy oczekiwania i potrzeby, omawiamy wszystkie aspekty związane z odżywianiem, które są dla Ciebie ważne. Po spotkaniu mailowo przesyłam podsumowanie, odpowiedzi na postawione pytania (jeśli nie odpowiedzieliśmy na nie w czasie konsultacji) i wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Podsumowanie jest przesyłane w ciągu tygodnia od spotkania i uiszczenia opłaty. Przez ten czas i kolejny tydzień po przesłaniu podsumowania jestem do dyspozycji mailowej w razie dodatkowych pytań związanych z konsultacją.

FemiClinic Warszawa, ul. Elizy Orzeszkowej 14 (Ochota) – zapisy i terminy TUTAJ

konsultacja online – skype, messenger, WhatsApp itd. lub telefonicznie 160 zł

Możliwa jest też konsultacja online lub telefoniczna podobna do tej w gabinecie. Jeżeli mieszkasz poza Warszawą, potrzebujesz konsultacji online ale szukasz pomocy w zakresie szerszym niż wymiana maili z pytaniami i odpowiedziami.

Podobnie jak w gabinecie w trakcie spotkania prowadzę wywiad żywieniowy, określamy oczekiwania
i potrzeby, omawiamy wszystkie aspekty związane z odżywianiem, które są dla Ciebie ważne. Po spotkaniu mailowo przesyłam podsumowanie, odpowiedzi na postawione pytania (jeśli nie odpowiedzieliśmy na nie w czasie konsultacji) i wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Podsumowanie jest przesyłane w ciągu tygodnia od spotkania i uiszczenia opłaty. Przez ten czas i kolejny tydzień po przesłaniu podsumowania jestem do dyspozycji mailowej w razie dodatkowych pytań związanych z konsultacją.

UWAGA! W niektórych sytuacjach konsultacja online nie jest wystarczająca, sugeruję wtedy spotkanie na żywo, dodatkowe konsultacje z lekarzem lub innym specjalistą (np doradcą laktacyjnym, logopedą itd). lub kontakt z dietetykiem w miejscu zamieszkania. Nie wszystkie kwestie żywieniowe można rozwiązać za pośrednictwem konsultacji telefonicznej czy mailowej więc zastrzegam sobie prawo do nie podjęcia się przygotowania planu i opieki online. 

jadłospis na 7 dni – uwaga, od grudnia 2018 będziecie mogli kupić gotowe jadłospisy w moim sklepie online! Proszę o cierpliwość 🙂

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z wymogami RODO informuję, że moją Politykę Prywatności znajdziecie TUTAJ. Określa ona warunki przetwarzania danych osobowych.
W dużym skórcie: wszystkie dane którymi dzielicie się ze mną w ramach umawiania na konsultacje, warsztaty (dane kontaktowe), oraz dane o stanie zdrowia i odżywianiu, które otrzymuję w trakcie konsultacji są przeze mnie wykorzystywane tylko na potrzeby prawidłowego wykonania usługi. Nie są nigdzie przekazywane ani wykorzystywane w inny sposób, którego byście się nie spodziewali. Szczegóły w Polityce Prywatności.
Proszę o zapoznanie się z nią przed rozpoczeciem konsultacji, jestem zobowiązana poprosić o zgodę na przetwarzanie danych przed rozpoczęciem współpracy.

INFORMACJA O PŁATNOŚCI

Konsultacje w gabinecie na Ursynowie i Ochocie można opłacić na miejscu w recepcji (kartą płatniczą lub gotówką).

Konsultacje w gabinecie na Śródmieściu w Bliskim Miejscu możecie opłacić zapisując się na konsultację (informacje otrzymacie w trakcie zapisów)

Konsultacje online należy opłacić przelewem najpóźniej w dniu konsultacji (szczegółowe informacje przesyłam mailowo w trakcie umawiania terminu) dane do przelewu za konsultacje online (mailowe lub zdalne) :

Małgorzata Jackowska
ING Bank Śląski
09 1050 1041 1000 0092 1988 4922

zdrowa dieta dla mamy i dziecka