fbpx

SPERSONALIZOWANA DIETA - konkurs książkowy

Czy istnieje jedna dieta dobra dla wszystkich? Czy może każdemu z nas służy coś innego? Jeżeli chcecie się tego dowiedzieć zapraszam do udziału w konkursie z wydawnictwem Relacja - do wygrania trzy książki SPERSONALIZOWANA DIETA

Książka "Spersonalizowa dieta" to opis  badań i efektów pracy dwóch naukowców -  Erana Segala i Erana Elinava. Autorzy badali indywidualną odpowiedź organizmu ochotników, którzy zgłosili się do udziału w badaniach. Okazało się, że te same pokarmy mogą wpływać różnie na każdego z uczestników. Że nie ma jednej, dobrej dla wszystkich diety. Opisali więc przebieg i wyniki swoich badań i sposób na to, jak sprawdzić jaka dieta jest dobra dla każdego z nas.

Zawsze pracując z pacjentami staram się brać pod uwagę właśnie indywidualne preferencje i samopoczucie konkretnej osoby, a zindywidualizowane podejście wydaje mi się być najważniejszym elementem współczesnej dietetyki.

Dlatego bardzo polecam tę książkę i zapraszam Was do konkursu organizowanego we współpracy z Wydawnictwem Relacja na moim Instagramie. 

Do wygrania mamy trzy książki „Spersonalizowana dieta” autorstwa E.Segal i E.Elinav

Zadanie jest takie:

Przejdź na mój profil INSTAGRAM

W komentarzu do tego zdjęcia napisz w 2-3 zdaniach czym dla Ciebie jest zindywidualizowana dieta, jakie produkty sprawiają że czujesz się dobrze? Jaka dieta Ci służy?
Do trzech osób które odpowiedzą na pytania najciekawiej powędrują książki od Wydawnictwa Relacja 🙂

Konkurs trwa od 10 do 17 kwietnia 2018 roku a wyniki pojawią się na Instagramie i tutaj na blogu wraz z recenzją książki.

Zapraszam!

regulamin konkursu TUTAJ

Udostępnij artykuł!

Brak komentarzy pod tym artykułem. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Do góry
[views]
magnifiercross