fbpx

Konkurs SUPERŻYWNOŚĆ na Instagramie !

Lubię temat tzw. Superfoods i jestem pewna, że włączenie ich do codziennej diety może zrobić dużą różnicę w jakości naszego odżywiania, samopoczuciu i zdrowiu. Ale superfoods to nie tylko nasiona chia czy inne nowe produkty. Polska kuchnia jest ich pełna!

Superżywność czyli SUPERFOODS po polsku

O nowych superfoodsach w żywieniu mam i dziec, ich właściwościach i bezpieczeństwie pisałam już TUTAJ, a o mojej liście SUPER żywności TU – jestem przekonana, że nie trzeba szukać daleko, żeby wprowadzić do swojego odżywiania pozytywne zmiany i wykorzystać właściwości superżywności. Wystarczy włączyć do swojej diety różnorodne warzywa, owoce, nasiona i orzechy, zboża, przyprawy i inne produkty o wysokiej zawartości składników odżywczych. Są dostępne w naszych osiedlowych sklepach, supermarketach i warzywniakach.

Podobnie myśli Małgorzata Różańska, autorka książki “Super żywność czyli superfoods po polsku”. Recenzja książki pojawi się razem z wynikami konkursu już wkrótce na mojej stronie. 

Mamy więc dla Was jej książki, które możecie wygrać w konkursie na moim profilu INSTAGRAM  

Konkurs Superżywność na Instagramie

Źeby wziąć udział w Konkursie trzeba wykonać zadanie konkursowe – tj. rozwinąć zdanie:
“Moim zdaniem superżywność to…” i opisać swoją opinię na zadany temat, dodając pare słów o swoich ulubionych superfoods i ich wykorzystania w codziennym żywieniu. Uwaga! Komentarze muszą być umieszczone pod postem konkursowym na Instagramie! Odpowiedź powinna zawierać maksymalnie 2500 znaków (ze spacjami).

Mamy w sumie 3 książki Małgosi Różańskiej dla autorów trzech wybranych przez nas najciekawszych komentarzy!

Regulamin konkursu znajduje się tu -> regulamin konkursu SUPERFOODS Małgorzata Jackowska

Udostępnij artykuł!

Brak komentarzy pod tym artykułem. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do góry
[views]
magnifiercross